sobota, 29 listopada 2014

Sowy, sowy, sowy... :)

.

     Za co tak lubimy sowy?
Pojęcia nie mam...bo mają wybałuszone oczy? nie śpią po nocach? ich głowy kręcą się o 180 stopni? są słodkie i robią uhu? Możliwe... Tak, czy inaczej sowy od jakiegoś czasu zawładnęły światem i pojawiają się wszędzie. U mnie też. :))) Moje sówki są bardzo miękkie, proste i przytulaśne. Każda ma oczywiście inny charakterek, jak to u sów zazwyczaj bywa. I każda chce być kochana. ;)


     Dziś króciutko, bo zrobiło się późno i nawet takie nocne marki jak ja muszą kiedyś się wyspać. ;) Zawsze byłam bardziej typem sowy niż skowronka, a najbardziej lubiłam późne wieczory i ciche noce, gdy za oknem panował spokój a w domu unosiły się spokojne oddechy bliskich. Niż poranne wstawanie. Ale od jakiegoś czasu doceniam poranki na równi z wieczornymi posiadówkami. Niestety organizm domaga się snu... Wczesne wstawanie ma jedną zasadniczą wadę - skraca wieczory, a głowa sama opada mi na poduszkę.
Oczywiście na sowią poduszkę. ;)


Sowa kochliwa:


Sowa z wytrzeszczem:Sowa lekko zdziwiona:Sowa nieśmiała:Sowa nieco skonfundowana:Sowa zalotna:Sowa mała:Sowa pasiasta:Sowa wybałuszona:

.

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, w imieniu swoim i sów, oczywiście! :)))

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. No tak, wyglądają uroczo, ale charakterne są. ;)
   Na szczęście to bardzo miłe sowy. :)
   Dziękuję!

   Usuń
 3. Ojej, ileż tu sówek i sóweczek, wszystkie takie słodkie! Zalotna to moja faworytka :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. sowy fajne i jakie sympatyczne:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

:)